nr 1559 7034
Carl Palme
(1879-1960)
Färgetsning, Carl Palme (1879-1960), Signerad. Bildmått: 20x25cm, yttermått inklusive ram: 35x39cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 28 augusti 2023 kl 19:12:50
| Tid |
Kund |
Bud |
22/8 12:25:26